Přicházíme s měsíčním souhrnem dění v Machstavu a také poodkryjeme plány na měsíc červenec.

Foukané izolace v měsíci červnu

Červen byl bohatý na zateplování bytových domů, ale i dřevostaveb. Bylo nafoukáno na všech zakázkách celkem 1.122 m3 izolace, to je zhruba 22,5 tuny izolantu. V měsíci červnu se foukali převážně skelné minerální izolace. Tím, že počasí přeje stavebním pracím, dokončují investoři přípravné práce na zateplení u novostaveb rodinných domů, a tak i v červenci je plán využití obou foukacích part maximální.

Jak jsou na tom stavby?

Stavební sezóna je na vrcholu. Jako hlavní dodavatel opláštění novostavby haly v Kosteleckých uzeninách jsme úspěšně předali stavbu. Dokončení naší části proběhlo bez žádných komplikací a v požadované kompletní podobě, kvalitě a termínu. V plném proudu se věnujeme dalším zakázkám jako například rekonstrukci tělocvičny ve Vladislavi, či novostavbě melanžárny v Osíku u Litomyšle.

Rekonstrukce v areálu firmy

Rekonstrukce se rozjela do plných obrátek. Provedlo se začištění stěn a dle harmonogramu se vylila nová leštěná betonová podlaha. Po jejím vyzrání se začalo s omítkami. Budou se montovat podhledy a dělat se bude elektroinstalace. Současně se další část dílen vystěhovala do nových prostor a provedla se příprava na položení nové střechy. Na vyzrálý věnec byly uloženy nové příhradové nosníky a budeme pokračovat – následovat budou pokrývačské a klempířské práce. V administrativní budově se obložilo sociální zázemí a bude se pokračovat v dokončovacích pracích.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace