Technicko-obchodní poradce 

Hledáte pozici v obchodu s technickým pozadím? Chcete, aby Vaše práce měla smysl a pomáhala klientům? Jsme stavební společnost se sídlem v Dobroníně, zaměřená na tepelně izolační stavby – opláštění sendvičovými panely, foukané izolace, zateplení fasád apod. Nástup možný ihned. Našimi zákazníky jsou majitelé rodinných a bytových domů, vedoucí pracovníci průmyslových podniků, stavební společnosti, obecní správa a mnoho dalších klientů. 

Věříme ve spokojenost našich zaměstnanců

Budování znalostí – Zakládáme si na tom, aby naši spolupracovníci si byli jisti ve svých „kramflecích“, proto pořádáme školení a společně si rozšiřujeme obzory.

Flexibilní práce – Našim lidem věříme, proto jsme otevření individuálním domluvám, home office i sick days.

Pohodová atmosféra – Zakládáme si na přátelském prostředí a dobrých vztazích. Společně podnikáme teambuildingové akce, sportujeme, slavíme narozeniny, jezdíme do sklípku, pořádáme večírky, jezdíme lyžovat do Alp, chytat ryby do Norska, díky tomu trávíme společný čas v práci raději.

Vyvážený životní styl – Zdraví našich zaměstnanců nebereme na lehkou váhu, společně sportujeme, kuchyňce máme vždy připravenou svačinku, čerstvou kávu i nelko nápoje.

 

Co u nás budete dělat:

Budete mít na starost péči o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Budete zpracovávat firemní poptávky a vytvářet cenové nabídky.

Co od Vás očekáváme:

Pohodový a zároveň aktivní přístup k práci. Chuť na sobě pracovat a učit se novým věcem. Soulad a dodržování firemní filozofie a loajalitu. Řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme:

Dovolená 25 dnů

Své životopisy zasílejte na email: izolace@machstav.cz

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace