Machstav představuje

V naší nepravidelně pravidelné rubrice představujeme další část týmu Machstav. Tento člen není tak úplně klasickým členem týmu Machstavu jako takového, ale zároveň je pro Machstav nepostradatelným. A to hned ve dvou rovinách. Machstav používá jejich skladby jako podkresové melodie ke svým videím. Ano, jedná se o mladou hudební skupinu Demons of Desire, která má i v areálu Machstavu svou zkušebnu.

 

Členové skupiny

Skupinu Demons of Desire tvoří 4 kluci – dva Ondrové, Vašek a Tomáš. Kluci nejenom, že mají zkušebnu v Machstavu, ale ve svém volném čase chodí i v Machstavu na brigádu, čímž se stávají plnohodnotnými členy firmy. Kluci skupinu založili ještě v době své povinné školní docházky na Základní školu v Dobroníně. Dnes jsou z kluků mladí dospělí muži, kteří nejenom, že spolu hrají v jedné skupině, ale tráví spolu téměř všechen volný čas. Co je zajímavé a pozitivní na této mladé hudební skupině? Hrají výhradně vlastní tvorbu, takže je neuslyšíte hrát převzaté záležitosti. Vše, co hrají si kluci složili sami. Poctivě zkouší několikrát týdně. A co je ještě pozitivnější, tak v hlavě nemají jenom muziku, která by je odváděla od studijních povinností. Téměř všichni na středních školách prospívají s vyznamenáními!

 

Kde je můžete slyšet?

Demons of Desire natočili videoklipy. K puštění na: https://www.youtube.com/watch?v=PFUni8OY12g   https://www.youtube.com/watch?v=mdhZkKM3Ogg

Vystupovali na školních akademiích jihlavského Gymnázia, na kterém dva z nich studují. Hráli na několika menších festivalech. V současné době probíhá hlasovací soutěž, jejíž vítězové budou mít možnost zahrát si na větších hudebních festivalech. Pro tuto příležitost kluci, složili a nahráli novou věc, kterou můžete slyšet na: 
https://sance.muzikus.cz/?fbclid=IwAR2JfBUfwqJSlMFagnylalCT3flF-4fA99ruYhwzrmXCZH-_u0cq_gKwdzc

No a pokud se Vám líbí, tak jim dejte svůj hlas.

Uděláte jim radost! A třeba je i díky vašemu hlasu uvidíte na nějakém z letních festivalů naživo.

 

     

 

 

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace