Machstav představuje

Dalším členem týmu Machstav pro představení je Petr Sláma, který má v naší firmě na starosti klempířskou a zámečnickou dílnu.

 

Klempířská a zámečnická dílna

Petr je v Machstavu dalším kolegou, který je s námi od založení firmy. V průběhu rozvoje firmy Petr prošel různými pozicemi až cca před 5ti lety zakotvil v pozici koordinátora výroby klempířských a zámečnických výrobků. Jeho úkolem je postarat se o to, aby objednaná výroba byla včas vyrobena a dodána v požadované kvalitě. 

 

A co Petr dělá, když není v práci

Petr je ženatý a má dvě děti. Petrovi zabere dost volného času rozvoz dětí po kroužcích, a o to méně času má na své zájmy. V minulosti se aktivně věnoval volejbalu. V současnosti si zajde zahrát tenis nebo leze s dětmi po skalách případně vyjede s kolegy na sjezdovky. Každou zimu vyrazí s partičkou volejbalistů na víkendový výjezd do krásné přírody v okolí Javořice, kde si v okolních lesích společně tříbí svůj běžkařský styl. Hory a kopce ho lákají odjakživa, zdolává je na sjezdovkách a v lete pak vyráží s rodinou na trekové výstupy třeba do Julskych Alp nebo Tater. Péťa nezkazí žádnou legraci, a při posezeni s kamarády u dobrého jídla a pivečka platí za vtipného glosátora.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace