Machstav představuje

Je tu opět další díl s představením dalšího kolegy z týmu Machstav. Dnešní díl je věnován naší paní ekonomce Katce Břouškové.

 

Strážce financí

Katka je s Machstavem spjatá od samého začátku. Dá se říci, že byla u zrození firmy. V případě Katky se jedná o symbolickou paralelu. Když byl Machstav malý, tak se nám starala o nastavení ekonomických systémů ve volném čase při mateřské dovolené. Jak Machstav rostl, vyžadovalo ekonomické řízení chodu firmy více času a Katka do Machstavu nastoupila jako kmenový zaměstnanec na pozici ekonomky firmy. Dnes je Katka jedním ze základních kamenů celého Machstavu. Každému vyjde vstříc, je velmi ochotná a její přístup k práci je maximálně zodpovědný. Sice se říká, že je každý nahraditelný, ale v případě naší paní ekonomky toto neplatí. Je výjimkou, která potvrzuje pravidlo.

 

A čemu se Katka věnuje po práci? (svolení s uveřejněním bylo uděleno dle GDPR)

Především své rodině a svým třem dětem, pro které by se rozkrájela! Katka je velmi aktivní člověk, kterému snad nikdy nedochází energie. Vedle organizování aktivit pro děti zvládá se věnovat i svým vlastním pravidelným pohybovým aktivitám – zumba a další cvičení. Jakmile si Katka bere dovolenou, tak už všichni víme, že vyráží s rodinou na nějaký turistický pobyt. Ať už to jsou pěší toulky po horách,  nebo jiných kopcích (poněvadž tam jsou ta správná panorámata)  a nebo cykloturistice. Hory patří i k oblíbeným zimním výletům za účelem lyžařským.  No a když je vše hotovo, tak není nic lepšího než chvilku posedět u dobrého vínka.

 

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace