Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

Machstav představuje

V dnešní části představování kolegů z týmu Machstav budeme pokračovat kolegyní Lenkou Kotačkovou, která se ve firmě věnuje foukaným izolacím.

 

Foukané izolace

Lenka do Machstavu nastoupila z místa úřednice z Magistrátu města Jihlavy. Ze začátku se věnovala plánovaní realizací foukaných izolací. Koordinovala výjezdy aplikačních skupin, zpracovávala podklady z realizací apod. Podílela se na vývoji firemního softwarového systému, šitého na míru Machstavu, který nám a především Lence samotné ušetřil mnoho práce. Po reorganizaci střediska foukaných izolací Lence přibyl jeden úplně nový úkol, a to zpracovávání poptávek a tvorba nabídek. Byla to výzva, která se pro Lenku ukázala jako nová pracovní droga, která jí úplně pohltila, což bylo a je do dneška vidět na výsledcích střediska foukaných izolací. Úspěšnost uzavírání obchodních příležitostí nikdo v historii Machstavu neměl lepší. Dnes se věnuje celému středisku foukaných izolací z pozice vedoucího pracovníka. Má k sobě posilu na koordinaci a plánování výjezdů a 2 realizační skupiny a skladníka. Tak jak jsme u představení Katky Břouškové uváděli, že je nenahraditelná, tak to samé můžeme s klidným svědomím napsat i o Lence. 

 

A co Lenku baví ve volném čase? (svolení s uveřejněním bylo uděleno dle GDPR)

Vše, co je spojené s aktivním odpočinkem! Největším koněm od jara do zimy se stal vytrvalostní běh. Pravidelné tréninky jsou každoročně směřovány k jednomu cíli. Zaběhnout si svůj soukromý půlmaraton. A tento cíl se daří naplňovat. Lenka po každém tréninku vyhodnocuje časy a jiné ukazatele spojené s během, tak nesmí chybět nejlepší čas na půlmaratonu 1 h a 51 minut. Vedle běhu nepohrdne kolem, zumbou, turistikou ať už pěší nebo na kolech, neštítí se sednout do lodi a sjet řeku apod. V zimě si k různým cvičením přidá ještě spinningové kolo a běžky. Srdcovou záležitostí jsou kytičky a jejich pěstování. Takže v létě je to u Kotačků na zahradě samý truhlík a květináč. Po všech těch aktivitách přijde chuť na něco dobrého ať už z grilu, nebo z cukrárny (sama je zdatnou pekařkou a cukrářkou) a k tomu něco málo kvalitního vína, ideálně ve společnosti přátel a kamarádů.  

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace