Měsíc červenec – čas kdy je stavební sezóna v plném vypětí. Proto je příhodné představit jednoho z našich stavbyvedoucích. Stavbyvedoucí jsou členy týmu, kteří tvoří pevný základ pro všechny naše realizované projekty. Jedním z nich je Ondra Bratršovský.

V Machstavu - od brigády po stavbyvedoucího

Ondra je v Machstavu od března 2017. Již před tím, během studia, ale v Machstavu pracoval a vyzkoušel si všechny možné práce. Nyní působí na pozici stavbyvedoucího. Stále patří k našim mladším stavbyvedoucím a získává zkušenosti. Tyto nabyté zkušenosti se snaží využít k úspěšnému dokončení staveb a ke spokojenosti všech zúčastněních stran.

Čas mimo Machstav

Ondra vystudoval obor Pozemní stavitelství na stavební fakultě VUT v Brně. Absolvoval studijní pobyt v Rakousku a pracovně byl několik měsíců ve Skotsku. Nyní je již jeden rok šťastně ženatý. Ve volném čase se věnuje všem možným sportům. Ať už je to florbal, fotbal nebo volejbal. Má rád také cyklistiku nebo běh. Jednou za čas vyrazí se svou ženou do divadla, do kina či na koncert … nebo na pívo.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace