Machstav představuje

Každý měsíc představujeme jednoho z našich kolegů. Tentokrát to bude náš technicko-obchodní poradce Lukáš Hlouš.

 

Technicko-obchodní poradce firmy Machstav

Lukáš Hlouš nastoupil do naší společnosti 1. ledna 2017 na pozici technicko-obchodního poradce. Jeho pracovní náplní je servis stávajícím zákazníkům a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Našim klientům může nabídnout pomoc jak s rekonstrukcí, tak i s výstavbou nových objektů. Firemními zákazníky bývají velké firmy, které investují do realizací mnohdy několik miliónů korun, i menší investoři v řádech tisíců, kteří zateplují svůj rodinný dům foukanou izolací. Za svého působení se Lukášovi podařilo získat několik zajímavých zákazníků, mnozí spolupracují s firmou Machstav opakovaně. Velkým úspěchem byla realizace novostavby dílen v podniku VESA Česká Bělá, kde proběhla demolice starých nevyhovujících dílenských provozů a následná výstavba dílen nových. Investor nakonec realizoval i Lukášův grafický návrh barevného řešení fasády.

 

Něco málo ze soukromí (svolení s uveřejněním bylo uděleno dle GDPR)

Lukáš je milovníkem dobré kávy a kvalitního humoru. V poslední době věnuje svůj veškerý čas mimo práci rekonstrukci rodinného domu. Jeho dlouhodobou vášní je hra na klavír. Celoročně rád bruslí, v zimě pak vyjíždí na snowboard. Pokud někdy relaxuje, pak v japonské zahradě…   

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace