Machstav představuje

Je tu opět chvíle na představení dalšího našeho kolegy. Je jím Radek Kožiarský, který v Machstavu pracuje jeden rok. Takže se dá říci, že je nováčkem. Radek u nás pracuje na pozici stavbyvedoucího.

 

Nejmladší z týmu stavošů

Radek přišel do Machstavu před rokem. V době, kdy jsme uvažovali o rozšíření týmu našich stavbyvedoucích se u nás na pohovoru objevil Radek a hned nám bylo jasné, že se jedná o člověka, který bude pro náš tým přínosem. Radek v současné době pracuje na pozici stavbyvedoucího. Ačkoliv je stále ve fázi učení se, tak mu svěřujeme čím dál větší a složitější zakázky a dnes už víme, že se blíží doba, kdy bude schopen uřídit velké akce. Radek je velmi spolehlivý, učenlivý a dychtivý po zdokonalování se a pokud někdo z kolegů potřebuje pomoci, tak Radek vždy rád pomůže. V Machstavu jsme rádi, že se nám podařilo do našeho týmu Radka získat a vážíme si jeho přístupu k práci. Ačkoliv je Radek věkově prakticky nejmladším členem týmu Machstav, tak se od něj mohou učit i zkušenější kolegové. 

 

A čemu se Radek věnuje ve volném čase

Radek je především sportovec. Nejčastěji jej můžete potkat na horském kole, na kterém najezdí tisíce kilometrů ročně. Od mala se věnuje akvaristice. V současné době se Radek se svou partnerkou chystají na příchod prvního potomka, takže je v přípravách svatba. No a velkým Radkovým cílem je výstavba jeho vlastního rodinného domu. Přípravy k dosažení tohoto cíle jsou v plné proudu. Držíme palce, ať vše dopadne, jak si Radek přeje.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace