Machstav právě realizuje

V měsíci dubnu 2020 Machstav realizuje vedle foukaných izolací několik dalších staveb. Vesměs se jedná o práce na zemědělských objektech. Současně pracujeme na 8 různých farmách v Čechách a na Moravě. Rekonstruujeme chovy prasat, výkrmy brojlerů a chov nosnic. Vedle zemědělských farem provádíme opravu střechy skladu a dílen hnojiv na Vysočině. Drobnější práce v masném závodě v jižních Čechách.

Právě dokončujeme

Lužci nad Cidlinou právě dokončujeme a připravujeme k předání rekonstruovanou farmu chovu prasat. Jedná se celkem o 6 hal výkrmu prasat. Předmětem rekonstrukce byla změna ustájení chovaných zvířat. Nově jsou zvířata ustájena na celoroštovém prostoru. Došlo ke komplexní výměně opláštění haly. V podstatě zůstala stát pouze stávající ocelová konstrukce, která byla očištěna a nově natřena. Dodávali jsme novou střechu, obvodový plášť, novou elektroinstalaci, vodoinstalaci a technologii pro výkrm prasat. Celkový objem prací byl za 85 000 000 Kč. Dokončení stavby v plánovaném termínu 26.4.2020. Generální dodavatel stavby – Machstav.

 

Právě realizujeme

Na farmě chovu prasat v Libřicích realizujeme rekonstrukci 2 hal chovu prasat. V Libřicích jsme v roce 2018 již jednu halu zrekonstruovali. Jednalo se o výkrm prasat za cca 15 000 000 Kč. Rozsah rekonstrukce byl totožný s pracemi v Lužci. V současné době na farmě Libřice probíhá komplexní rekonstrukce 2 hal pro selata a prasničky s obdobným rozsahem stavebních prací – komplexní rekonstrukce. Finanční objem rekonstrukce je 26 000 000 Kč. 

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace