Machstav na začátku března 2020

Březen je posledním měsícem účetního období v Machstavu, protože od loňského roku Machstav účetně přešel na hospodářský rok. Předběžné výsledky Machstavu ukazují na úspěšné období. Za uplynulých 12 měsíců se Machstavu podařilo zrealizovat vše, co bylo naplánováno. Na přesné vyhodnocení je ještě času dost. Koneckonců březen je v běhu. Nicméně již dnes víme, že se Machstavu podařilo zrealizovat stavební zakázky včetně foukaných izolací v hodnotě přes 200 mil. Kč.

 

Rekonstrukce probíhá

V březnu pokračujeme s rekonstrukcí areálu Machstavu dle plánu. Vybouráváme starou podlahu v poslední budově. Původní podlaha byla velmi zvlněná díky nekvalitně zhutněnému podkladu, proto jde vše pryč a celé podlahové souvrství bude položeno nově. V té samé části objektu jsou vyhotoveny téměř kompletně omítky cca do úrovně 0,75 m nad podlahou.

 

Jarní prázdniny

V březnu v období od 9.3. – 13.3. nás zasáhly jarní prázdniny. Někteří z nás vyjeli s rodinami a kamarády na jarní lyžování do Alp. Lyžovačka byla naprosto úžasná! Lyžařů tak akorát. Počasí vskutku jarní. Po ránu svahy přimrzlé a odpolední teploty na tričko. Takže luxus!   

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace