Machstav na Stavebním veletrhu v Brně

Ve dnech 26.2.-29.2.2020 se Brně na BVV konal tradiční stavební veletrh. Machstav obdržel nabídku od našeho obchodního partnera Ciur na vystavovatelskou účast na stánku Ciur. Nabídku naší účasti na stánku jsme využili a krom jednoho dne jsme stánek obsadili po celou dobu výstavy. Výstavu můžeme zhodnotit jako úspěšnou s množstvím nových kontaktů a inspirací pro náš další rozvoj. Našemu dodavateli izolačních materiálů Ciur tímto ještě jednou děkujeme a zvláštní poděkování patří Ing. Šípkové, která se o Machstav za Ciur osobně stará. Děkujeme za skvělou organizaci a spolupráci nejenom v průběhu veletrhu, ale i za celý čas naší vzájemné spolupráce. Budeme se těšit na další společné akce.

 

V Machstavu začala poslední fáze rekonstrukce areálu

V těchto dnech jsme zahájili po zimní přestávce práce na poslední budově v areálu Machstav. Budeme dělat nové omítky, novou podlahu, rozvody elektroinstalace. Okna, dveře a vjezdová vrata jsou hotova z loňského roku. I když vjezdová vrata budou potřebovat menší opravu, protože neopatrný kolega malinko pocuchal poslední sekci vrat, která je na výměnu. Dokončujeme zařizování kanceláří v II. NP administrativní budovy – trpělivě čekáme na výrobu a dodávku nábytku.

 

Nový sklad izolací

V únoru jsme zprovoznili nový sklad foukaných izolací. Vedle izolačních materiálu jsme do skladu pořídili paletový regálový systém pro všechny potřebné komponenty, které je nutné mít k dispozici pro provádění foukaných izolací. Jedná se o výrobky pro odvětrání střešních konstrukcí, parotěsné a difúzní fólie, spojovací materiál, náhradní hadice pro foukané izolace a v neposlední řadě i pro náš patentovaný podlahový systém a mnoho dalších komponentů bez kterých nelze úspěšně provádět aplikace foukaných izolací do všech možných konstrukcí.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace