Machstav a TZB-info

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

Před nedávnem byli při našich realizacích foukaných izolací účastni zástupci portálu TZB-info a dívali se nám pod ruce se svou kamerou. Výsledkem je video ze dvou realizací, které jsme provedli během jednoho dne.

 

Novostavba rodinného domu

První realizací, kterou jsme za přítomnosti kamery z TZB-info realizovali, byla aplikace foukané minerální izolace z panenského vlákna Supafil loft. Tento materiál se výborně hodí pro zateplení stropních konstrukcí, které jsou tvořeny z lehkého sádrokartonového podhledu. Střešní konstrukci rodinného domu tvořily dřevěné příhradové vazníky a jejich členitost přímo nahrává pro využití technologie foukané minerální izolace. Tam, kde by se klasickými deskovými nebo rolovanými izolacemi strop zateploval několik dní, dokáže mít pomocí foukané izolace zaizolováno za jedno dopoledne. A ještě ke všemu za velmi příjemnou cenu!

 

Oprava detailů na stávajícím domě

Druhou realizací byla oprava detailů kolem pozednic již obývaného rodinného domu. K opravě těchto detailů byl zvolen druhý skelný materiál z nabídky Machstav s.r.o. Cílem opravy bylo odstranění tepelných mostů, přes které docházelo v chladnějších částech roku k ochlazování místností pod stropem a tvorbě plísní v rozích.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace