Kde všude se hodí panely

Sendvičové panely se využívají při zateplení zdí a střech

Sendvičové panely poskytují uživatelům objektu dokonalé tepelně izolační vlastnosti. Tepelně izolační panely mají snadnou manipulaci a skvělou pořizovací cenu. Tyto panely jsou obzvláště vhodné pro tepelnou izolaci průmyslových objektů, zemědělských objektů a jiných komerčních objektů. Sendvičové panely se hodí na tepelnou izolaci zdí či na zateplení střechy. Společnost Machstav se zateplování sendvičovými panely věnuje již velmi dlouhou dobu, kromě toho se profesionální pracovníci dané společnosti zaměřují také na možnosti snížení energetické náročnosti jednotlivých objektů.

Aplikace sendvičových panelů probíhá rychle a bez odkladů

Aplikace sendvičových panelů probíhá snadno a rychle, protože se jedná o lehký materiál. Tepelně izolační panely se montují přímo do ocelové čí panelové konstrukce. Sendvičové panely poskytují po provedené tepelné izolaci objektu moderní vzhled. Kromě významné úspory, kterou Vám sendvičové panely přináší zvláště v zimním období, jistě oceníte výhody tohoto izolačního materiálu také v letním období, protože drží v místnostech jedno stálé klima, takže se zbavíte přehřívání. Montáž sendvičových panelů probíhá snadno přímo do konstrukce objektu.

Kotvení sendvičových panelů nenaruší celkový moderní vzhled objektu

Sendvičový panel se nejprve založí, potom vyrovná a poté se přišroubuje přímo ke konstrukci. Na připevněný sendvičový panel se následně klade další panel. Tepelně izolační panely mají maximální délku šestnáct metrů. Tyto panely najdou uplatnění i v objektu jako vnitřní příčky. Pokud dané panely umístíme do objektu jako vnitřní příčky, dají se dodatečně demontovat a znovu připevnit na původní místo. U tohoto izolačního materiálu není složité dodatečně udělat otvory pro okna, dveře či ventilační zařízení. Naprosto úžasnou výhodou u sendvičových panelů je skryté kotvení, takže šrouby či ukotvení nenarušuje celkový vzhled objektu. Sendvičové panely jsou ohnivzdorné a voděodolné.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace