Foukané izolace v Machstavu za 9 měsíců roku 2019

Machstav si drží své foukací tempo, ve které začal aplikovat izolace na počátku roku 2019. Po ¾ roku si stále držíme rekordní výkonost. Foukaným izolacím se daří, za což jsme moc rádi a hlavní dík patří všem našim zákazníkům. Takže moc děkujeme!

 

Foukání střech s nízkým sklonem

Střechy s nízkým sklonem nebo chcete-li střechy s nízkou půdou jsou pro foukanou technologii jako stvořené. Abychom si představili, o čem mluvíme, tak se jedná o střechy a půdní prostory s tak malou výškou, že se v nich dospělý člověk nepostaví. Veškerý možný pohyb po takovýchto půdách probíhá pouze po všech čtyřech, což není úplně ta pravá pozice pro práci. Tedy alespoň ne pro roznášení a pokládku tepelné izolace. No a aby těch komplikací nebylo málo, tak velmi často mývají střechy s takto nízkým sklonem tvořenou střešní konstrukci sbíjenými vazníky, které jsou od sebe cca 1 metr. Takže velmi hustý les dřevěných prvků, ve kterém položit izolaci ve 100% kvalitě je téměř nemožné Pokládat izolaci v klasických deskách nebo rolích v takto stísněném a členitém prostoru je za TREST! Naštěstí existuje velmi rychlá a cenově přijatelná pomoc. Technologie FOUKANÝCH IZOLACÍ! Konkrétně foukané izolace od Machstavu, protože ne každé foukané izolace jsou v přijatelné cenové úrovni. Někteří naši „kolegové“ z oboru foukaných izolací se snaží vytěžit ze zákazníka veškeré peníze, které má. Přitom klientovi nabídnou naprosto podprůměrné izolační materiály. Takové jednání je pro Machstav nepřijatelné a naši zákazníci si mohou být jistí tím, že něco podobného od nás nehrozí. Machstav aplikuje pouze ty nejkvalitnější izolační materiály pro foukané technologie za velmi příznivé ceny. Zkuste nás poptat a přesvědčit se sami 721 207 099.

 

Jakou izolaci použít do nízkých střech?

Výběr správného izolačního materiálu má svá pravidla. Vždy je potřeba vědět, jak je daný objekt využíván. Na jaké teploty je vytápěn. Jak je větrán. Zda je parotěsně zabezpečen či nikoliv a takto bychom mohli pokračovat dále. Pouze odborná firma na zateplovací práce dokáže zhodnotit veškerá rizika a správně poradit. My v Machstavu se vždy ptáme na spoustu zdánlivě vypadajících zbytečností, ale věřte nám, že všechny naše otázky mají souvislost s Vašimi izolacemi a jejich správným fungování v dlouhém časovém horizontu. Jde nám o to, abychom Vám dobře poradili a vybrali ten nejvhodnější izolační materiál. Ono se totiž nedá říci, že nejlepší je ten či onen izolační materiál, ale vždy záleží na souboru mnoha okolností a faktorů. A teprve po důkladné analýze lze říci že ten či onen izolační materiál je ten pravý.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace