Foukané izolace v Machstavu

Sezona foukaných izolací je v plném proudu. Většina investorů zejména novostaveb rodinných domů finišuje se stavbou a izolaci stropu často volí jako poslední krok před stěhováním, a právě v tomto čase přichází na řadu samotná realizace foukané izolace. Během posledních tří měsíců v roce realizujeme       4 zakázky denně, někdy i více. Každým rokem se zájem o foukanou izolaci zvyšuje, proto jsme rádi, že je tento typ aplikace izolace stále oblíbenější a rozšířenější variantou izolace stropu proti pokládce rolí. Zejména pak u bungalovů s vazníkovým krovem. Přes velký objem zakázek jsme posílili výrobní kapacity a můžeme investorům i v tomto hektickém období nabídnout termín aplikace ještě do Vánoc! Navíc počasí nemá vliv na foukanou izolaci. Izolujeme v létě v zimě na jaře i na podzim pořád furt pryč!

 

Rychlé provedení izolace s dlouhou zárukou

Velkou výhodou foukaných izolací je rychlost aplikace. Tam, kde se stropy izolují ručně několik dní až týdnů, Machstav zateplí strop běžného rodinného domu o půdorysné ploše 150 m2 během půl dne. Další výhodou foukané izolace od Machstavu je dlouhá záruka 5 let na materiál i izolační práce. U některých izolačních materiál poskytujeme záruku ve spolupráci s výrobcem izolace až 20 let!

 

Zkušený a profesionální tým

Foukané izolace aplikují realizační skupiny s dlouholetými zkušenostmi. Naši pracovníci jsou plně profesionální, všestranný a sehraný tým, který si poradí i s dalšími souvisejícími přípravnými pracemi. Nenabízíme pouze izolace od ověřených a prověřených výrobců, kteří jsou na trhu spoustu let, ale i pracovníci našich realizačních skupin u náš pracují dlouhodobě. Nepracují u nás fluktuanti, kteří ještě před půl rokem pracovali v jiném segmentu. Profesionalita a zkušenosti jsou významným garantem kvality odvedené práce. Proto můžeme s jistotou nabídnout investorům celou paletu izolačních materiálů, od čediče, přes 2 typy skelné izolace, celulózu až po dřevovlákno.

Ke kompletnímu servisu foukaných izolací patří i 100% zvládnutá logistika a obchodní poradci, kteří každému zájemci o foukanou izolaci nabídnou ten nejvhodnější typ izolace a vhodný způsob řešení.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace