25.-27. března 2020, i přes nařízená ochranná opatření jsme naštěstí mohli pracovat, tak jsme toho využili maximální měrou a vyjeli jsme zaizolovat foukanou izolací dvě novostavby rodinných domů. Oba dva domy jsou dřevostavby.

 

Realizace foukané izolace

Než jsme se vydali realizovat foukané izolace, tak to samozřejmě nebylo jen tak. Tak jako každému jinému investorovi, tak i tomuto jsme poskytli prvotní poradenský servis. Náš předrealizační servis spočívá v tom, že si s klientem nejdříve popovídáme o tom, co všechno od tepelných izolací a od samotné konstrukce, ve které budou tepelné izolace zabudovány, očekává. Samozřejmě všichni očekávají, že tepelné izolace budou především tepelně izolovat. Jenomže dobře a chytře zvolené tepelné izolace dokáží i něco navíc. Náš postup se ani v tomto případě nezměnil. S klientem jsme si popovídali, vyhodnotili jsme projektovou dokumentaci a zjistili nějaké nedostatky, které jsme s naším projektantem vyřešili a investorovi navrhli úpravy, tak aby konstrukce v domech fungovaly tak, jak si investor představoval. Na základě odsouhlaseného konstrukčního řešení domů jsme zpracovali cenovou nabídku s nejvhodnějším izolačním materiálem. Zvolili jsme foukanou celulózovou izolaci do všech obvodových, střešních a stropních konstrukcí obou dvou domů. Po odsouhlasení cenové nabídky jsme mohli přistoupit k naplánování samotné realizace. Realizaci jsme naplánovali na 3 dny. Celkem šlo o objem 5 tun izolačního materiálu. Převážnou část izolace jsme aplikovali do dutin stěn. Menší objem byl použit do střešní konstrukce. Obvodové stěny domu bylo nutné nejdříve připravit pro foukanou izolaci vykroužením otvorů do OSB desek. Těmito otvory následně aplikujeme potřebné množství izolačního materiálu v požadované objemové hmotnosti. Pro aplikaci foukané izolace do dutin používáme profesionální příslušenství od specializovaného výrobce X-floc. S tímto příslušenstvím docílíme rychlejší a kvalitnější aplikace foukaných izolací především do všech dutinových konstrukcí. Střešní a stropní konstrukci domů jsme zafoukali z půdního prostoru, kde byl dostatek místa pro realizaci. Tím jsme nemuseli navrtávat podhledy v podkroví. Hotovo jsme měli za 2,5 dne.

 

Investor od Machstavu získal jistotu

 

Foukanou izolací od Machstavu každý z našich zákazníků získává jistotu nejenom pečlivě odvedené práce, ale hlavně jistotu profesionálního poradenství. Machstav aplikuje několik druhů izolačních materiálů – minerální čedičové, minerální skelné, celulózové (papírové) izolace, dřevovláknité izolace, speciální polystyrénové izolace. Každému zákazníkovi individuálně poradíme, jaký izolační materiál bude pro ten daný druh konstrukce nejlepší, protože neexistuje špatný izolační materiál. Každý izolační materiál je vhodný do jiných konstrukcí a do jiných podmínek. Existuje pouze špatná volba izolačního materiálu do nevhodné konstrukce. Rádi poradíme i Vám. Zavolejte nám. 721207099

 

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace