Foukané izolace od Machstavu

V týdnu od 3. prosince do 7. prosince jsme v Machstavu provedli 13 realizací foukaných izolací s celkovým množstvím spotřebované izolace cca 11 000kg. Opět převažovaly aplikace do rodinných domů.  Stavebně montážní práce rovněž probíhají, tak jak mají. Počasí nám dovolilo dokončit fasády na dvou posledních zakázkách a tím pádem veškeré letošní naplánované zakázky – zateplení fasád -jsou hotové, dokončené a předané.

Novinky z Machstavu

V minulosti jsem Vás informoval o tom, že vybíráme nové členy do týmu. Minulý měsíc k nám nastoupil nový stavbyvedoucí a tento měsíc, což bylo v pondělí 3.12. nový rozpočtář. Dále jsme v tomto týdnu uzavřeli výběrové řízení na generálního dodavatele stavby rekonstrukce našeho areálu. Vybrali vítězného uchazeče, se kterým uzavřeme smlouvu o dílo ještě před odchodem na dovolenou před Vánocemi.

Začátek období Vánočních večírku

Tak jako každý rok, tak je tomu i letos. Začalo období Vánočních večírků! Pro někoho radost pro někoho starost. Účast na těchto akcích se nevyhnula ani nám. Za ta léta účasti na různých akcích našich zákazníků a obchodních partnerů se vyloženě těšíme na společná setkání s lidmi, které bohužel přes celý rok nemáme příležitost potkat. V tomto týdnu jsme se účastnili třech takových setkání, večírku a oslav. Byli jsme rozděleni do dvou týmů a účast jsme si rozdělili. Vše proběhlo tak jak mělo – spousta zábavy, dobrého jídla, pití a hlavně skvělých lidí! Našim obchodním partnerům děkujeme za pozvání za spolupráci a budeme se těšit na další společné úkoly v následujícím roce.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace