Foukané izolace Machstav

24.týden byl z pohledu foukaných izolací po cca 3 týdnech opět čistě foukací. Foukali jsme se dvěma realizačními skupinami. Podařilo se nám celkem aplikovat cca 6 500 kg minerálních skelných izolací.

 

Rekonstrukce Machstavu

Rekonstrukce probíhá dle plánu. V části haly, kde se bude nacházet nová klempířská a zámečnická dílna je hotová střecha, jsou namontovaná nová okna a je hotová nová leštěná betonová podlaha. Nyní nás bude limitovat a dočasně omezovat zrání nové podlahy, protože podlaha nemůže být do cca 25.6. zatěžovaná jinak než pouze lidskou nohou. Lešení a jiná pojízdná technika může nastoupit právě až kolem onoho 25.6. Na tento den jsou naplánované vnitřní omítky, které zaberou cca 4. Následovat bude montáž podhledu a elektroinstalace v prvním týdnu v červenci. V tomto samém týdnu dojde k přestěhování klempířské dílny do nového prostoru a započnou práce na poslední již 3. části budovy. 2. část budovy má již strženou původní střechu, vylitý nový věnec a opět čekáme na vyzrání, abychom mohli namontovat nový vazníkový krov.

 

Tradiční grilovačka

V minulém týdnu se již po několikáté uskutečnilo tradiční setkání přátel a konzumentů kvalitního masa, vína, piva a dezertů. V letošním roce se grilování odehrávalo v méně kulturním prostředí rekonstruovaného areálu, ale doufám, že všemi účastníky nám to bylo odpuštěno s ohledem na dobrou náladu, která jako vždy panovala u rožněného přeštického prasete a krůtích stehen, skvělého piva, vína a cukrářských a pekařských výrobků. V průběhu odpoledne, večera a hluboké noci se u společné tabule vystřídalo cca 60 lidí, kteří se sdružují v našem odběratelském klubu masožroutů. Samozřejmě, jak to bývá u takových akcí, tak se všichni v daném termínu dostavit nemohli. Nevadí. Přijdou příště...

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace