Foukané izolace Machstav

Začneme jako vždy stručným výsledkem foukaných izolací za uplynulý týden. Tak jako týden číslo 17 byl i týden číslo 18 zkrácený. Pouze čtyři dny práce. Přesto se nám podařilo během těchto 4 pracovních dní nafoukat cca 7 500 kg skelných minerálních izolací. V minulém týdnu byly poslední dva dny v měsíci dubnu a to znamená, že jsme opět malinko vyhodnocovaly dosažené výsledky.

 

Opět rekordní měsíc!

Duben byl pro Machstav opět nejlepším dubnem v průběhu existence firmy. Vynikající výsledky ve foukaných izolacích si držíme od počátku roku 2019. V součtu od 1.1. do 30.4. Machstav zrealizoval takové množství zakázek, jako nikdy v minulosti za stejné období. Za tento výsledek patří poděkování všem našim zaměstnancům a hlavně zákazníkům. I další části Machstavu tj. stavbám se nebývale daří. V dubnu jsme rozeběhli několik staveb – novostavbu jatek a zpracování masa, rekonstrukci 3 hal chovu prasat, zateplení fasády a sklepů bytového domu v Telči atd.

 

Co nás čeká v měsíci květnu?    

Věříme, že foukaným izolacím se bude opět dařit. Dnes už víme, že v květnu asi svá rekordní čísla za tento měsíc nevylepšíme. Je to dáno tím, že naši pracovníci nefoukají pouze izolace, ale realizují i jiné stavebně montážní činnosti, a právě na měsíc květen máme naplánované 2 týdny montáží. A tyto dva týdny nám budou chybět v realizaci foukaných izolací. V měsíci květnu rozeběhneme rekonstrukci farmy výkrmu prasat o celkovém rozsahu 6 ti hal, výměnu střechy a podhledu na školním statku opět v chovu prasat, začneme rekonstrukci podhledu na chovu drůbeže na jižní Moravě, v Kyjově postavíme ze sendvičových panelů malý autoservis, dokončíme stavby v Kosteleckých uzeninách a v Pribině v Přibyslavy, dokončíme zateplení fasády bytového domu v Telči atd.

Budeme pokračovat v rekonstrukci areálu.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace