Foukané izolace 25. týdne v Machstavu

Ve 25. týdnu vyjeli naše foukací party na 3 zakázky zateplení novostaveb. Aplikovalo se zhruba 3.000 kg foukané izolace. Ve zbytku týdne byli foukači vysláni na plánované montáže. Hlavní činností byla montáž sendvičových panelů na větších rozběhnutých stavebních zakázkách. Výpomoc na stavbách je v již rozjeté sezóně velkou úlevou, ale foukané izolace nepočkají, jsou rozplánované na další týden.

Stavby

Vedle foukaných izolací Machstav v současné době realizuje cca 10 staveb. Jedná se stavební práce různého charakteru. Od zateplení sklepů bytového domu v Mnichově Hradišti, dodávce a montáži sendvičových panelů v Kosteleckých uzeninách, výměně střechy a podhledu na statku v Šenově, rekonstrukci podlah včetně úpravy kejdových kanálů v Tišicích, probíhá výstavba porážky drůbeže ve Vidhosticích, dokončujeme výstavbu melanžárny v Osíku, rekonstruujeme tělocvičnu ve Vladislavi, až po rekonstrukci celé farmy chovu prasat v Lužci. Vedle právě probíhajících realizací připravujeme rozjezd dalších zakázek.

A jak probíhá rekonstrukce areálu firmy?

V areálu firmy se stále pracuje na rekonstrukci. Tento týden byl ve znamení stavebních příprav na provedení nové fasády. Zejména se prováděly práce jako zazdívání otvorů, výměna stávajících vrat do dílny a vybourání otvoru pro nové vchodové dveře do skladu včetně zapravení. Také se na další části budovy upravovaly stropy po výtahu. V rámci úpravy areálu se také připravuje na demolici starý objekt, který sloužil jako sklad. Pro další práce je třeba čekat na vyzrání betonu, v jedné části je to betonová podlaha a v druhé je to zrání věnce, na který bude podle plánu příští týden usazován krov.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace