Foukané izolace

Foukáme do 20.12.2019. Pak už nastane klid. Možná je vhodná chvíle na krátkou rekapitulaci, jaké izolace Machstav fouká. Ještě, než začnu vyjmenovávat jaké izolace Machstav fouká, tak neuškodí si připomenout jednu důležitou a zásadní informaci, že neexistuje jeden nejlepší a univerzální izolační materiál. Vždy záleží na tom, jakou konstrukci chcete izolovat a co od nové izolační vrstvy očekáváte. Do svislých dutin starého vlhkého domu nenavrhneme stejný izolační materiál jako do svislých dutin dřevostavby, která má perfektní hydroizolace a problémy s vlhkostí nehrozí. A takto bychom mohli pokračovat konstrukci od konstrukce. A protože nám záleží na perfektním řešení, poskytujeme našim zákazníkům vždy perfektní řešení s nejlepším izolačním materiálem šitým na mírů požadavkům a potřebám každé dané konstrukce, tak aby byla dokonalé zaizolovaná. No a k perfektnímu zaizolování nám slouží několik druhů izolantů. Vedle dnes již už dobře známých minerálních izolací – čedičových a skelných – foukáme do vhodných konstrukcí dřevovláknité izolace nebo speciální polystyrénové kuličky anebo proti myší a proti kuní izolaci.

Konec roku v Machstavu

Týden od 16.12.2019 je tak jako v jiných firmách i v Machstavu posledním pracovním týdnem roku 2019. No a kdy jindy než v tomto posledním pracovním týdnu uspořádat pro všechny naše kolegy Vánoční večírek. Sice v tomto týdnu ještě pracujeme, ale chvíli na společné setkání a rozloučení s pracovním rokem 2019 si rádi najdeme.

 

Když něco končí, tak něco jiného začíná

22.12.2019 má Machstav narozeniny. Je to den, kdy byl Machstav zapsán do obchodního rejstříku. Vstupujeme do 10. roku fungování, a to si zaslouží minimálně pozornost. Protože jsou to pro nás první kulatiny, tak je chceme s našimi zákazníky připomínat v průběhu celého naše 10. roku fungování. Připravili jsme si pro Vás naše zákazníky v průběhu celého roku 2020 zajímavé akce. Sledujte nás na našich stránkách www.machstav.cz , Facebooku a Instagramu. Po celý rok každý den budete moc využít zajímavých bonusů. Začínáme 22.12.2019 a budeme končit 21.12.2020.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace