Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

Foukaná izolace v Machstavu na začátku října

Začátek října byl opět z hlediska výkonu foukaných izolací velmi povedený. Podařilo se zaizolovat 11 budov. Od menších rodinných domků přes novostavby rodinných domů až po zateplení stropu rekonstruované školky v Mladé Boleslavi. Tato poslední realizace nám zabrala 2 dny a celkem jsme spotřebovali cca 6 00 kg izolace, což odpovídá ½ kamionu. V celém týdnu jsme spotřebovali 15 000 kg izolací.

 

Týdenní odmlka od foukaných izolací

Jak už jsme uváděli v minulosti naši pracovníci nefoukají pouze izolace, ale rádi provádí i jiné montážní práce. Od 7.10. začínáme s opravou podhledů na farmě chovu kuřat v jižních Čechách. Zde budou naši pracovníci montovat panely, které navrátí původní vlastnosti podhledu. Tedy omyvatelnost, tepelně izolační vlastnosti a vzduchotěsnost. Celkově za týden práce namontují cca 2 000 m2 podhledových panelů. K foukaným izolacím se vrátíme v dalším tedy 42. týdnu.

 

Nepracujeme jenom uvnitř hal

Dále naši šikovní foukači zvládají i výměnu střešních krytin. Jednou z takových realizací byla výměna staré krytiny na jednom z provozních objektu na farmě chovu slepic na Jičínsku. Zde jsme dodávali a montovali střešní trapézový plech včetně klempířských prvků, které si sami vyrábíme v naší vlastní klempířské dílně na CNC ohýbačce. Součástí prací byla samozřejmě demontáž stávající krytiny, výměna poškozeného laťování a komplexní úklid po realizaci veškerých prací.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace