Foukaná izolace do stropů i do fasády od Machstavu

Na tomto místě Vás občas informujeme o tom, kolik Machstav zafoukal zase objektů a jaké množství izolací jsme na to spotřebovali. Občas se podíváme na nějakou realizaci zblízka a podrobněji. Machstav foukanou izolací zatepluje po řadu let několik stovek budov ročně.

 

Izolací stropů to začíná

Převážná část zaizolovaných konstrukcí jsou stropy. Je to logické. Pakliže chceme ušetřit za topení co nejvíce a pokud možno, aby nás to nestálo spoustu peněz, tak zaizolovat strop foukanou izolací od Machstavu je ta nejlepší volba. Protože jak všichni víme ze základní školy teplo stoupá vzhůru, a tudíž stropem uniká nejvíce tepla, a tedy i Vašich peněz. Proto se nejvíce izolují stropy. Jenomže Machstav neizoluje foukanou izolací jenom stropy.

 

Zateplení fasády foukanou izolací

Technologie foukané izolace je velmi vhodná i pro zateplení fasád. Jednou takovou realizací byla novostavba rodinného domu v Novém Městě na Moravě. Na této zakázce jsme foukanou izolací zateplovali šikmé části stropů, které byly zakončené až v hřebení střechy. Nebyly tedy zakončené vodorovnou částí, tak jak to bývá zvykem u většiny rodinných domů. Stropní podhled bylo tedy nutné navrtat a za pomocí technologických koncovek vyfoukat izolací. Majitelka domu ovšem foukanou izolací ve stropech nekončila. Po zateplení stropů jsme se přesunuli ven a šli jsme izolovat fasádu. Zateplení fasády foukanou izolací získává na oblibě především u dřevostaveb. Jedná se o velmi rychlý způsob zateplení, který bude v budoucnu stále častější alternativou pro jiné zateplovací technologie. pro zajímavost uvedu několik číselných údajů. Celkový objem dodaných izolací činil 100 m3. Izolační práce jak stropu, tak na fasády Machstavu zabraly celkem 14 hodin, tedy 1 a ½ dne.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace