Devátý týden letošního roku v Machstavu

Dnes chci na začátku poděkovat všem, kteří si najdou chvilku a čtou novinky na našem webu. Děkuji jmenovitě Liborovi, Martinovi (oběma Martinům), Dankovi, Lukášovi a všem ostatním, které jmenovitě neznám, ale díky patří všem.

Tento týden byl posledním týdnem v únoru. Podle aktuálního počasí a předpovědi na další dny to vypadá, že můžeme považovat poslední únorový týden i za poslední zimní týden. Jak vypadaly první dva zimní měsíce v Machstavu? Začnu foukanými izolacemi. Za leden a únor jsme v součtu nafoukali nejvíce izolace v historii firmy! Nikdy v minulosti jsme v součtu za tyto dva první měsíce roku nezrealizovali takové množství foukaných izolací jako právě letos – mám na mysli objem na foukaných m3. Důvodů, proč právě letošní leden a únor byly tak výborné, je hned několik. V uplynulých 2-3 letech jsme museli přistoupit k reorganizaci řízení střediska foukaných izolací, kdy jsme museli udělat razantní změnu způsobu prodeje foukaných izolací. Pod termínem razantní změnou způsobu prodeje si představte snížení nákladů. Toto snížení nákladů se bohužel neobešlo ani bez propouštění, jak neefektivních obchodních poradců, tak jejich vedoucího pracovníka. Jednoduše řečeno byl zrušen celý obchodní tým, který nepřinášel uspokojivé výsledky. Paralelně s tímto krokem jsme zaváděli jiný způsob prodeje, který se ukázal jako velmi dobrá volba. V současně době středisko foukaných izolací funguje pod novým vedením naprosto vynikajícím způsobem, a to již druhým rokem. Nemalou měrou ke skvělým výsledkům přispěli a přispívají samotní aplikační pracovníci foukaných izolací. I na těchto pozicích došlo v době reorganizace ke změnám. Samozřejmě k vynikajícím výsledkům nám nahrává i ekonomický růst a dobrá nálada ve společnosti.

 

V lednu a únoru se v Machstavu dařilo i středisku staveb

Jednak se dobře zapracovali všichni nově příchozí kolegové, kteří skvěle zapadli do kolektivu firmy a velmi dobře se ujali svých pracovních úkolů a povinností. Tvrzení, že se ujali velmi dobře svých pracovních úkolů svědčí fakt, že se nám během ledna a především února podařilo uzavřít velmi zajímavé zakázky a rovněž tak jako u foukaných izolací v rekordní výši. Měřeno finančním objemem. Většina zakázek bude zrealizována do konce roku 2019, ale nemalá část se bude provádět i v dalším roce 2020. Kolegové na rozpočtech zapracovali velmi intenzivně a podařilo se jim připravit rozpočty a konečné ceny na konkurenceschopnou úroveň, což nemalou měrou přispělo k úspěšnému uzavření zakázek. Bez zajímavosti není ani fakt, že většina našich stavebních dodávek je pro konečného investora. Podíl subdodávek každým rokem klesá.

 

Co nás čeká v březnu?

Předně nás v prvním březnovém týdnu čekají jarní prázdniny. To znamená, že někteří z nás se vypraví se svými dětmi na dovolené. Během března chceme ve foukaných izolací opět vylepšit rekord. Našlápnuto máme. Během března rozjedeme několik staveb. Spustíme rekonstrukci areálu v Dobroníně a začneme budovat novou zasedací místnost včetně sociálního zázemí v II. NP naší administrativní budově. Dovybavíme novým kancelářským nábytkem nově vybudované kanceláře stavbyvedoucích, rozpočtářů a jejich vedoucího.

 

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace