Co nového v Machstavu?

Máme za sebou 11. měsíců roku 2019. Letošní rok je pro Machstav velmi dobrý. Daří se nejenom foukaným izolacím, které v letošním roce dosahují skvělých výsledků. Neméně skvělých výsledků dosahujeme i na stavbách, a to nejenom na těch, na kterých Machstav dělá generálního dodavatele, ale i na těch, na kterých je Machstav v pozici subdodavatele. Nutno podotknout, že v roce 2019 jsme poměr zrealizovaných zakázek v režimu generálního dodavatele staveb vůči zakázkách, které jsme realizovali z pozice subdodavatele jednoznačně využili k radikálnímu naklonění ke generálním dodávkám. Ke všem našim zákazníkům a zakázkám přistupujeme stejně. Ať už se jedná o malou realizaci nebo akci za desítky milionů korun. Všichni naši zákazníci dostávají stejnou péči.  

 

Montážní skupina Machstavu

Samozřejmě bez skvělých zaměstnanců bychom našich výsledků jenom těžko dosahovali. Proto si našich kolegů vážíme a snažíme se, aby byli spokojeni. O šikovnosti našich foukačů bylo napsáno v minulosti již několik vět. Neméně šikovní jsou i naši kolegové na zámečnické dílně. Rozsah jejich dovedností je velmi veliký. Od ohýbání klempířských prvků přes kovovýrobu na zámečnické dílně až po montáže vyrobených zámečnických výrobků nebo sendvičových panelů, trapézových plechů a klempířských prvků. Proto i jim patří poděkování za jejich práci, kterou odvádí.

 

Pokračující rekonstrukce areálu Machstav

V současné době finišujeme s novým skladem izolací. V současné době se montuje nová elektroinstalace. Zapojíme topení. Doděláme parapety na oknech a můžeme začít stěhovat do nového. Venku se nám podařilo dokončit hrubé terénní úpravy po plynové a elektro přípojkách. Ještě před Vánoci začneme s bouracími pracemi v původním ještě starém skladu izolací. tam nás čekají nové podlahy, omítky, topení a elektroinstalace.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace