Benchmark panely

Sendvičové panely Benchmark

Stěnové panely pro fasády lze vybírat z několika řad http://www.benchmarkbykingspan.cz/stenove-systemy.html Pro jejich tepelně izolační jádro se používají PIR/IPN a MW izolanty http://www.benchmarkbykingspan.cz/firesafe.html Nechte se inspirovat vzhledem již postavených objektů na http://www.benchmarkbykingspan.cz/case-studies.html   U systému BENCHMARK doporučujeme projektantům i investorům na základě vlastních zkušeností konzultace již při přípravě projektu. Především z důvodu ideálně navržené konstrukce objektu, tak aby nebyl narušen design budovy případnými opravami projekčních „much“. BENCHMARK panely si zaslouží tu nejlepší a nejpečlivější projekční přípravu, protože není nic smutnějšího než, když je třeba do takto krásných designových panelů řezat a projekční „mouchy“ opravovat nevzhlednými klempířskými prvky a tím rozbourat nádhernou fasádu z BENCHMARK panelů. Na realizační firmu, která provádí opláštění budovy z BENCHMARK panelů jsou kladeny ty nejtvrdší požadavky z hlediska odborné způsobilosti pro montáž sendvičových panelů a dá se říci, že teprve systém BENCHMARK prověří profesionalitu každé stavební společnosti zabývající se opláštěním budov. Investor by proto měl pečlivě zvážit, komu svěří výstavbu svého budoucího objektu.  Na systému BENCHMARK je totiž na první pohled poznat zda realizační firma sendvičové panely už nějaký ten pátek montuje nebo sendvičové panely viděla poprvé nebo podruhé v životě.

www.jpg wwww.jpgww.jpg

Autosalon Land Rover a Jaguár Ostrava- realizace 2015. Typ panelů pro obvodové opláštění BENCHMARK DESING WALL INSPIRATION. Celková výměra 300 m2. Dodávka včetně všech klempířských prvků. Výroba klempířských prvků probíhala v naší klempířské dílně.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace