Co se dělo 26. týden v Machstavu?

Během 26. týdne proběhly v areálu další velké změny. Již v pondělí byl přivezen a uložen nový krov z příhradových nosníků, a to na druhou část rekonstruovaných dílen. Provedla se všechna opatření, aby se mohlo začít se stěhováním izolačních materiálů, protože v současném skladu je potřeba také začít s jeho rekonstrukcí. V obvodové zdi se boural otvor na nové vstupní dveře do skladu izolací a vyklidil se objekt starého skladu, který bude demolován. V první části dílen již vyzrála betonová podlaha a tak se na konci týdne začalo se strojní omítkou, která se stihla provést skoro v celé části.

Rekonstruujeme všude

Nepracuje se však pouze venku. Rekonstrukce probíhá také ve 2. podlaží administrativní budovy. Podle návrhu byly obloženy toalety a sprchový kout. To vše v klasické firemní zelené barvě.

A co foukaná?

A jak šla na odbyt foukaná izolace? Aplikovali jsme 377 m3 izolací, což dělá přes 7,5 tuny izolantu. Do toho ještě foukači stihli pomoci na 3 stavbách. Současně zvládli prověřit foukatelnost a připravenost na dalších 6 zakázkách. To vše v rámci zákaznického servisu, který poskytujeme zdarma.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace